PROGRAM

Program HiKids został stworzony na podstawie wieloletnich obserwacji dzieci, ich zainteresowań, uzdolnień, jakie wykazują w wielu obszarach.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Język angielski

Jest realizowany metodą immersji, we współpracy ze szkołą językową. Jest to naturalna i jedna z najbardziej skutecznych metod nauczania języka. Metoda ta zakłada naturalny kontakt dzieci z drugim językiem przez większość czasu, który spędzają w przedszkolu. Co miesiąc otrzymują od nas Państwo plan miesięczny, wraz z wykazem tematów, na jakich skupi się lektor z dziećmi.

Joga dla dzieci

Prowadzona przez certyfikowanego instruktora jogi. Zajęcia tego rodzaju działają kompleksowo na wiele obszarów, m.in. na prawidłową postawę ciała, wzmacniają i uelastyczniają ciało, poprawiają skupienie uwagi i koncentracji. Działają na dziecko na poziomie fizycznym i emocjonalnym. W naszym przedszkolu joga to nie tylko ćwiczenia, ale również relaks i świetna zabawa. Figury wykonujemy naśladując różne zwierzęta, wplatamy bajki terapeutyczne, używamy bardzo wielu atrybutów oraz gramy w gry związane z jogą.

Dogoterapia

Pozwala obcować ze zwierzętami. Zajęcia mają na celu kształtowanie pozytywnych emocji dziecka przy kontakcie z psem. Wielopłaszczyznowo oddziałują na zmysły dziecka tj. wzrok, słuch, dotyk, węch oraz pozwalają przełamać strach, nieśmiałość, dzięki łagodnemu usposobieniu czworonogów.

Mali Kucharze

zajęcia kulinarne podczas których dzieci wyposażone w czapki, fartuszki, niezbędne akcesoria kuchenne, nabywają wiele umiejętności kulinarnych, od pieczenia muffinek po robienie makaronu! Zajęcia mają na celu kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych, umiejętności kulinarnych oraz rozwijania samodzielności w wielu obszarach.

Kids Art

Autorski program plastyczny przedszkola HiKids, który ma na celu oswajanie dzieci z różnymi technikami plastycznymi. Podczas zajęć uwrażliwiamy na piękno sztuki, poznajemy słynnych osobowości malarskie. Kto wie, czy nie rośnie nam kolejny Picasso? A przede wszystkim bawimy się sztuką! Co miesiąc robimy wystawę naszych arycdzieł.

Dodatkowo

W naszym programie w cenie czesnego, znajdą Państwo:

  • Rytmikę, rozwijającą umiejętności muzyczne;
  • Język hiszpański;
  • Co miesiąc ciekawe warsztaty i atrakcje na miejscu;
  • Przesiew logopedyczny dla każdego nowo przyjętego dziecka;
  • Posiadamy również opiekę psychologa;

Oprócz zajęć podstawowych, znajdą Państwo u nas dodatkowe zajęcia fakultatywne do wyboru.

W roku 2021/2022 są to:

ceramika
tańce
judo
logopedia